Nie manipuluj

 

Wiele kobiet nawet nie wie, że gierki które stosują to zwykła manipulacja. A najgorsze są te, które zdają sobie sprawę  i głównie dlatego jej używają.

Jest chyba tylko jedna rzecz wkurzająca facetów bardziej niż skazywanie ich na domysły. Kiedyś już o tym wspominałem, ale pomyślałem sobie, że warto temu poświęcić osobny wpis, ponieważ wiele dziewczyn i kobiet nie zdaje sobie nawet sprawy, że to coś złego a jeszcze więcej nigdy by nie pomyślało, że to co robią to manipulacja.

Od tej pory za każdym razem gdy będziesz rozważać olanie swojego obiektu westchnień by wzbudzić w nim zainteresowanie swoją osobą będę zjadał na obiad małego kotka w sosie ze sproszkowanego szczeniaka. Za każdym razem gdy tylko nie odbierzesz telefonu żeby nie myślał, że jestem zawsze dostępna będę wznosił codzienne modły by włosy nigdy nie ułożyły ci się tak jak sobie to zaplanujesz. Jeśli chcesz podkreślić, że idziesz do klubu gdzie będzie mnóstwo facetów tylko po to, by on poczuł się zazdrosny to życzę ci byś chędożenie uprawiała jedynie manualnie. Jeśli chcesz wzbudzać w facecie zazdrość tylko po to, żeby się bardziej o ciebie starał to pozostaje mi jedynie pozdrowić cie serdecznie.

Takie kombinowanie zazwyczaj jest nieprzemyślane i wynika z rady dobrej koleżanki, która też tak robiła i wytresowała swojego faceta. Te wszystkie powyższe rady na pewno słyszała większość z was na którymś etapie związkowania. Część z was pewnie też je zastosowała z lepszym lub gorszym skutkiem. Tyle tylko, że wszystkie są do dupy. To są rady w stylu boli mnie palec, ale jak ugryzę się w łydkę, to palec przestanie boleć. To tak jakbyś latającą po pokoju muchę chciała ganiać z wyrzutnią rakiet. Czujesz ten bezsens?

Powyższe zachowania nie mają ani nic wspólnego z flirtem ani nic wspólnego z uwodzeniem. Na dłuższą metę jedyne co może wyniknąć z takich gierek to nadszarpnięte zaufanie. Serio, większość facetów jak widzi, że ich dziołchy się pindrzą do innych, da tym innym w mordę a samym dziołchom założą jeszcze większe i cięższe chomąto, a to i tak w najlepszym przypadku. Bo w tej nieco gorszej wersji dziołcha zostanie z ręką w nocniku a facet znajdzie sobie inną. Normalną. A jak chcesz kogoś do tresowania, to kup sobie psa. On nawet będzie się cieszył.

Źródło zdjęcia: 1

 • nie musimy umierac

  hahaha, fajnie napisane;D

 • Niektórych facetów nudzą takie gierki i najnormalniej w świecie tracą zainteresowanie kobietą. Albo im szczerze mówią co o tym sądzą, albo po prostu nie reagują bo nie specjalnie ich to rusza.

 • Meg

  Genialne, jakbyś czytał mi w myślach… Aż się głupio poczułam, że chciałam „wzbudzać zazdrość” teraz chyba jednak spasuję ;D

  • kel

   Zdecydowanie polecam spasować. :)

  • Maciek

   Mam nadzieję, że jedna jaskółka wiosnę uczyni!

 • Telefon jest, aby go odbierać. Amen.

 • Justyna

  Manipulacja to nie jest dobry pomysł, owszem. Ale jest coś gorszego od manipulującej kobiety- manipulujący mężczyzna. Cwaniaczek taki.

 • Elle

  Z tym tresowaniem – ok. Facet też człowiek przecież.
  Ponieważ wcześniej obejrzałam tabelki pokazujące wiek Twoich czytelników, rozumiem przekaz. Głównie skierowany to bardzo młodej, niedojrzałej, niedoświadczonej żeńskiej publiczności, która rzeczywiście radzi się w tych sprawach swoich rówieśniczek i kolorowych gazet. I internetu :x

 • Basia

  Zaraz, zaraz… Jeśli mówię, że chcę na chwilę od faceta odpocząć, najlepiej na kilka dni, to nie znaczy, że strzelam focha i się na niego obrażam (a on tak to trochę odbiera). Jeśli chcę odpocząć przez dłuższą chwilę i wyraźnie to komunikuję, znaczy to dokładnie tyle, że chcę spędzić czas inaczej niż spotykając się z nim czy odpowiadając na jego wiadomości. Nie robię tego ze złośliwości tylko dla siebie, żeby naładować akumulatory.