Zanim zaczniesz

Cześć!

Dzięki, że jesteś.

Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz, to pewnie zastanawiasz się o co w tym całym zamieszaniu chodzi. To jest mój blog, czyli miejsce, w którym dziele się z Tobą moimi przemyśleniami i spostrzeżeniami, wrzucam fajne kawałki albo radzę Ci jak masz żyć. Nie musisz mnie słuchać, nie musisz tu przebywać, nie jesteś tu za karę, chociaż mam nadzieję, że czytanie moich wpisów sprawi Ci przyjemność. Ta podstrona jest specjalnie po to, byś mógł/mogła dobrze mnie poznać i polubić, nie przegapiając najważniejszego.

Staram się, by każdy tekst na moim blogu wnosił coś do Twojego życia. Staram się nie marnować Twojego czasu i w każdym wpisie coś mądrego przekazać. Poniżej masz kilka tekstów od których możesz zacząć przygodę z moim blogiem, tekstów, które według mnie są najbardziej godne Twojej uwagi:

Poza tym udzielam się na fejsie, twitterze, instagramie i asku, więc wszędzie tam możesz do mnie pisać. Znajdziesz mnie też na Snapie pod ksywką: meskiepisanie. Natenczas to wszystko, zapraszam do lektury pozostałych tekstów!

Pozdrawiam

kel