O mnie

Od początku 2013 roku prowadzę bloga Męskie Pisanie. Jestem autorem kilkuset publikacji z tematyki relacji damsko-męskich, stylu życia i popkultury. W 2014 roku zostałem wyróżniony w rankingu najbardziej wpływowych blogerów w Polsce jako “nadzieja blogosfery”. W swoich tekstach promuję życie własnym życiem oraz namawiam do zachowania dystansu do samego siebie.

W życiu pozablogowym trochę czytam, trochę oglądam, trochę gram i trochę piszę. Podobno znam się na komputerach i internetach, ale nikt i nic nie chce zeznawać na moją korzyść, na co dzień pracuję w branży IT. Namiętnie kibicuję piłkarskiej Barcelonie i mocno ściskam kciuki za naszą reprezentację. Marzy mi się podróż do USA i napisanie książki ebooka. Kiedyś byłem niepoprawnym optymistą, dzisiaj już tylko niepoprawnym. Lubię pizzę, dobre burgery i inne niezdrowe żarcie. Nie jadam ryb i grzybów. Już jadam, nawet się skusiłem na sushi. Nie lubię jesieni i uszczęśliwiania na siłę.

Więcej informacji możesz o mnie wyczytać z moich wpisów. Jeśli chcesz, możesz też zapytać mnie o cokolwiek w mailu lub prywatnej wiadomości.

Kontakt bezpośredni: kel(małpka)meskiepisanie.pl