10 kwietnia to ważna data

 

10.03 to bardzo ważna data. Media aż huczą, chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. Takie dwa wielkie mecze nie zdarzają się w końcu codziennie.

Wiecie jak przyjemnie nie mieć telewizji? Nie ma tego całego niepotrzebnego szumu. Bieżące informacje mam z internetowych portali, ale czytam tylko o tym o czym chcę. Od długiego czasu nie widziałem na żywo mord polityków i bardzo mi z tym dobrze. Nie stresuje się, nie emocjonuje niepotrzebnym syfem. Coś wspaniałego.

Dziś na ten przykład, są dwa świetne mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów i zamierzam jeden z nich obejrzeć. Zapowiada się ciekawe widowisko. A cała reszta mnie nie interesuje. Wszyscy powiedzieli już wszystko co mogli, ani jedni nie przekonają drugich ani na odwrót. Jak u Kargula i Pawlaka:

Nie interesuje mnie ta telewizyjna papka, sporą część z was pewnie też. Problem polega na tym, że dalej to oglądacie. Ja nie oglądam. Wam też polecam przestać – to bardzo proste a jednocześnie bardzo skuteczne. Emocjonować się lepiej już meczem, zwłaszcza jeśli futbol jest na światowym poziomie.

A jak przestaniecie oglądać syf, to ten syf przestaną puszczać i może pojawi się coś bardziej wartościowego. Innej drogi niż zaprzestanie nie ma.

Zatem miłego meczu.

Źródła zdjęcia: 1