Cztery hasła – wyniki konkursu STR8 Polska

Walka była wyrównana, ale ktoś wygrać musiał.

Daliście mi trudny orzech do zgryzienia waszymi pracami. Chętnie nagrodziłbym was wszystkich, ale musiałem wybrać trzy prace. Amazon Kindle Paperwhite 2 i zestaw kosmetyków STR8 ufundowanych przez sponsora konkursu – STR8 Polska leci do:

Wojtka z hasłem brak ograniczeń:

Diany z hasłem swoboda i radość z życia:

Oraz Pawła, którego zdjęcie pasuje do dwóch haseł – odwaga oraz brak ograniczeń:

Dodatkowo Paweł przesłał krótki opis swojego zdjęcia, który warto tutaj zacytować:

Na zdjęciu jestem ja jako kierowca i mój najlepszy kumpel jako pilot, startowaliśmy w tzw. wrak-race, brakiem ograniczeń było dla mnie to że miałem prawą nogę w gipsie po skręceniu kostki – chodziłem o kulach ale za kierownicą samochodu nie stwarzało to dla mnie żadnego problemu :) W sumie hasło “odwaga” też by pasowało bo jednak trzeba mieć trochę jaj żeby wystartować w takiej imprezie :)Paweł

Nagrodzonym za chwilę wyślę wiadomości. Przypominam, że każdy będzie miał 5 dni na podanie adresu na który należy wysłać nagrody.

Wszystkim uczestnikom dziękuję a nagrodzonym gratuluję! Wszystkich nienasyconych zapraszam na facebookowy profil STR8 Polska, gdzie wciąż dzieją się fajne rzeczy (tak, również konkursy) a moje źródła mówią, że za chwilę będą działy się jeszcze lepsze, dlatego warto.

P.S. Dla uważnych, ostatnie zdjęcie początkowo było inne, ale zostało dodane przez pomyłkę, zamiast tego aktualnego.