Cztery hasła – konkurs STR8 Polska

Fajny i prosty konkurs a do rozdania mam 3 x Amazon Kindle Paperwhite 2. Aż sam wam zazdroszczę nagród.

 Wpis jest efektem współpracy z marką STR8 Polska. 

Jestem niesamowicie szczęśliwy, bo to pierwszy konkurs na Męskim Pisaniu i od razu mam dla was tak fajne nagrody. Widać, że w STR8 Polska nie bawią się w półśrodki i wchodzą do polskiego internetu z przytupem. Pozostaje tylko się cieszyć, bo dzięki ich szczodrości macie do wygrania aż trzy Amazon Kindle Paperwhite 2 oraz zestawy kosmetyków STR8. Powiedzieć, że to dużo, to jak nie powiedzieć nic, zwłaszcza że to nie koniec wrażeń.

Moja akcja jest dopiero początkiem świetnej zabawy i wstępem do dużo większych atrakcji. Nie będę zdradzał wam szczegółów, powiem tylko że będzie naprawdę super i odsyłam na ich profil na Facebooku: https://www.facebook.com/STR8Polska. Tam dowiecie się o wszystkich akcjach organizowanych przez STR8 Polska a wierzcie mi, trochę tego będzie. A tymczasem przejdźmy do mojej zabawy.

KONKURS

Cztery hasła:

  • niezależność
  • swoboda i radość z życia
  • brak ograniczeń
  • odwaga

Twoim zadaniem jest pokazanie na zdjęciu lub grafice jednego z powyższych haseł.

Jak dokładnie to masz zrobić – Twoja sprawa. Możesz narysować komiks, zrobić zdjęcie tacie albo bratu jak naprawia kran albo machnąć sobie selfie. Nie musisz pokazywać twarzy, byle Twój obrazek przedstawiał jedno z czterech haseł. Zdjęcie może przedstawiać naprawdę cokolwiek, o ile spełnia ten jeden warunek. Nie musi być na poważnie. Możesz wysłać samo zdjęcie, albo zdjęcie z opisem. Liczę na waszą kreatywność.

Prace wysyłajcie na adres:

Koniecznie dopisz hasło, które przedstawia twoja grafika – żeby nie było żadnych wątpliwości. Samodzielnie wybiorę trzech zwycięzców.

Autorzy trzech wybranych przeze mnie prac dostaną po jednym Kindle’u i po zestawie kosmetyków STR8. Macie czas do końca tygodnia, czyli do 23.03.2014 do godziny 23:59. Zwycięzców wyłonię i opublikuję ich prace za tydzień a więc 25 marca. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu. Sponsorem nagród jest STR8 Polska.

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wam powodzenia!