Zrób w sypialni lato + konkurs Walentynki ze SKYN

Kilka pomysłów jak zapobiec epoce lodowcowej w sypialni i konkurs Walentynki ze SKYN.

Wpis jest wynikiem współpracy z marką SKYN i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Każdy przetwarza dane w swoim tempie i nie każdy ma dość bystre oko, by wszystko zauważyć od razu. A rutyna to szczwany przeciwnik i każdego może wpuścić w maliny. Za oknem śnieg stopniał, na Walentynki zapowiada się wiosenna pogoda a w twojej sypialni ciągle zima? Teraz będziesz musiała się trochę nagimnastykować, żeby wszystko wróciło do normy, ale następnym razem musisz uważać na kilka spraw.

Nie bądź hobbitem

Już wrzesień potrafi mieć chłodne noce, w październiku czasami bywają lodowate. Sorry, taki mamy klimat. I wszystko to naturalnie prowadzi do wykładniczego wzrostu ilości ubrań na jeden łóżkometr kwadratowy, co samo w sobie może nie jest złe, ale z pewnością nie napawa erotyzmem. Weźmy na przykład grube, wełniane skarpety. Jestem fanem Tolkienowskiego Śródziemia, ale wełnianostope stwory, które w delikatnym świetle alkowy przypominają stopami Hobbita, wolałbym zostawić w Shire i nie zabierać ich ze sobą do łóżka.

Ruszże się

Czasami można odnieść wrażenie, że tym facetom to tylko jedno w głowie a cała reszta jest im zupełnie obojętna. Otóż nic bardziej mylnego. Nam naprawdę nie jest wszystko jedno i wolimy brać udział w zabawach, w których obie strony są aktywne. Dlatego nie daj się dać znaku życia, nie bój się wspomnieć, że jest dobrze. Nie ma zbyt wielu bardziej smutnych rzeczy niż uprawianie miłości z kobietą, która w tym czasie myśli czy aby na pewno wszystkie naczynia są umyte i czy nie zapomniała przystrzyc trawnika przed domem. A skoro już jesteśmy przy trawnikach…

Nie wywołuj bobra z lasu

My doskonale wiemy, że lubicie zwierzątka. My też je lubimy. Ale tak samo jak w przypadku Hobbitów, wolimy zostawiać je poza sypialnią. I naprawdę nie chodzi o to, byście co chwilę strzelały sobie pełną brazylijską, ale weźcie poprawkę na to, że gdybyśmy chcieli poprzytulać się z kimś kto ma nogi jak Alf, to z pewnością nie marnowalibyśmy czasu na was, tylko zadzwonili po Mietka spod piątki. A amazońskie dżungle to też nie jest męskie środowisko naturalne, zwłaszcza że możliwe zagrożenia kryjące się w dziko rosnących chaszczach nastrajają bojowo, nie romantycznie. No i można się w nich zgubić.

Przydałaby się jakaś mapa

Każdy głupi wie, że są takie miejsca na kobietach, ale nie każdy głupi wie gdzie ich szukać. Naprawdę, jeśli wasz wybranek trochę pobłądził, nawet pomimo trawnikowych strzałek to nie zaszkodzi nieco mu dopomóc. Trochę w lewo czy mocniej to całkiem nieagresywne w wydźwięku słowa, które czasem mogą zmienić wieczór z tragikomedii w film sensacyjny z romansem w tle. A im bliżej celu tym większa temperatura, prawda?

KONKURS

Był fajny konkurs, którego organizatorem była marka SKYN, niestety już się zakończył.

Co można było wygrać?

Do wygrania była jedna nagroda główna i dwie nagrody dodatkowe:

Nagroda główna:

  • zestaw gadżetów i produktów SKYN
  • voucher o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepie Intymna.pl
  • podwójny bilet na dowolny film do kina

2 x Nagroda dodatkowa:

  • zestaw gadżetów i produktów SKYN
  • podwójny bilet na dowolny film do kina

Kto wygrał?

Pierwszą nagrodę dodatkową otrzymuje Marta C. za poradę:

Wszyscy narzekamy, że z porami roku, w tym też i z latem, bywa u nas różnie. Osobiście lubię jednak iść niekiedy za ich przykładem. Czasem znienacka jak pierwszy śnieg, który zaskakuje nie tylko drogowców. Czasem gwałtownie jak letnia burza, która choć krótka, potrafi być niebywale intensywna, a czasem niespiesznie, lecz uparcie do celu jak wiosenna odwilż. Od czasu do czasu lubię też nieco poprzeplatać i dać trochę lodu… Tj. trochę zimy, trochę lata ;).Marta C.

Drugą nagrodę dodatkową otrzymuje Weronika A. za poradę:

Podgrzać atmosferę? Sprawić podwójna niespodziankę! U mnie zadziałała koszulka Legii, ze specjalnie zamówionym nazwiskiem chłopaka i rokiem urodzenia.. wystarczyło założyć ją i tylko ją, i uklęknąć na łóżku. Po powrocie z pracy nie ma nic lepszego na podniesienie temperatury! :) chłopak do dziś wspomina, a to już prawie rok minął… i mamy teraz 2,5 miesięczna córkę hahaha (taka sytuacja) Weronika A.

Nagrodę główną otrzymuje synuyeah za poradę:

Nadchodzi wieczór. Mam ochotę na igraszki, nie zawsze facet musi wychodzić z inicjatywą. Niedługo przyjdzie Mój Mężczyzna. Szybki, odświeżający prysznic i peeling z kawy, żeby wygładzić uda i pośladki. Smaruję ciało kremem kakaowym – zapach piękny + kakao to afrodyzjak. Zakładam koronkowe czerwone stringi na specjalne okazje, ubieram różowy szlafrok do połowy ud. Rzęsy zmysłowo pociągam tuszem, puszczam nastrojową muzykę. Gdy drzwi otwierają się, On już przy pierwszym spojrzeniu wie,że dziś oddam mu się cała. Widzę znaczący uśmiech – niespodzianka udana, dzisiejszej nocy długo nie zaśniemy.synuyeah

Wszystkim nagrodzonym gratuluję i przypominam, żeby jak najprędzej sprawdzili skrzynki mailowe, tam czekają na nich dalsze instrukcje.

photo credit: Lujuria / Lust: Sensaciones via photopin (license)