Pizza Station czyli dobra pizza we Wrocławiu

 

Dobrych lokali nigdy za wiele, czyli kilka słów o Pizza Station we Wrocławiu.

Pizza Station to jeden z tych lokali, w których nigdy w życiu nie postawiłem stopy, ale zamawiam u nich jedzenie od dawna. Nie mam pojęcia jak wygląda ich lokal, pracownicy, czy mają dość miejsca przy stolikach i czy obsługa jest przyjemna. Wiem natomiast, że to była pierwsza knajpa w której zamawiałem jedzenie i płaciłem kartą a całkiem niedawno pierwsza knajpa w której zamawiałem jedzenie przez internet.

Za każdym razem gdy u nich coś zamawiałem do dostawałem wszystko tak jak powinno być. Żadnego niechlujstwa, żadnego tłuszczu na opakowaniu pizzy, żadnych spóźnień i pomyłek w zamówieniu. Wszystko zawsze było tak jak powinno być. Za to plus, bo nie wszędzie tak niestety jeszcze jest.

Co najważniejsze, zawsze też było smacznie. Jadłem kilka z ich pizz i zawsze wszystkie były przyrządzone tak jak trzeba. Były bardzo smaczne, nie żałowano składników i zawsze był syte. Nie są ani najtańsze ani najdroższe, cenowo przeciętne natomiast w smaku świetne, więc stosunek cena/jakość wypada znakomicie. Do tego naprawdę wygodne składanie zamówień przez internet. Chyba jedyne czego brakuje to potwierdzenie sms-em, że zamówienie zostało przyjęte, ale wysyłają za to maila, więc nie ma też co przesadnie narzekać. Sam jadłem tylko pizze, ale podobno nie-pizze też świetnie smakują.

Dlatego jak jesteście lub będziecie we Wrocławiu i będziecie się zastanawiali nad pizzą na wynos, to szczerze polecam Pizza Station. Nie wiem jak jest u nich w lokalach (mają kilka) ale jeśli tak dobrze jak dobre mają jedzenie, to warto do nich zajrzeć.