Żal mi ich

 

Jakież to smutne nie mieć swojego życia na tyle, by jeździć po celebrytach.

Lubie sobie czasem zajrzeć na Pudelka. Nie bywam tam codziennie, ale od czasu do czasu zajrzę. No i tak dzisiaj sobie zajrzałem, jakiś niusik o Dodzie i zaglądam w komentarze.  Tak jak można się było spodziewać.

Doda ma styl ubierania sie jak blachary słoma jej z butów wystaje idealnym partnerem dla niej były jakiś blokowy dresik

 

Ja myślę, że po prostu pojawiła się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze..teraz, kiedy Doduni 5 minut minęło bezpowrotnie, nawet najlepszy manager by nic tu nie zdziałał.

 

Doda ? kto to nie znam jakaś aktorka porno bo na taką wygląda

I aż wybuchłem śmiechem. Śmieszne a zarazem smutne jest to, jak dajecie się podejść jak małe dzieciaczki. Gimbaza brzmi przy was dojrzale. Przy was – o ile to wasze komentarze, bo wierzę, że to nie o was chodzi, ktoś kto mnie czyta nie może być taki. Nie powinien.

Tak Doda, jak i Siwiec i wiele, naprawdę wiele innych celebrytek śmieją się z was bo to właśnie wy dajecie im zarobić. To są wbrew pozorom bardzo inteligentne osoby, które doskonale wiedzą co robią. One sobie doskonale zdają sprawę jakie są ich kreacje. Tak, kreacje. To wszystko jest starannie zaplanowane i wykalkulowane. Nic tu nie jest przypadkiem. A każdy wasz komentarz, każda wasza emocja to doskonały powód zarówno dla Pudelka jak i dla innych mediów, by o Dodzie czy Siwiec napisać. Wy się emocjonujecie a one na tym zarabiają. To kto tu jest głupi i żałosny?

I nie oszukuj siebie i innych twierdząc, że Doda gówno cie obchodzi. Obchodzi na tyle, że zostawiłeś tam komentarz. I teraz pozostaje tylko pytanie za tysiąc punktów, po co?