Jak zostać znienawidzonym przez gawiedź

Sześć porad dla ludzi pragnących zostać znienawidzonymi przez internet.

1. Musisz być kobietą.

Mężczyznom wybacza się zdecydowanie więcej. Najlepiej widać to na przykładzie swobody obyczajów, kiedy to mężczyzn się chwali za wiele życiowych czy seksualnych partnerek, podczas gdy kobiety się krytykuje. Poza tym zazdrość jest kobietą. Mężczyźni choć ją odczuwają w stosunku do innych mężczyzn to motywuje ich to do konkurowania z nimi poprzez pracę nad samym sobą. Kobiety częściej deprecjonują osiągnięcia innych kobiet.

2. Musisz być w miarę atrakcyjna.

Atrakcyjne kobiety zawsze są za grube, za chude, maja wielkie nosy, krzywe giry i mordy. Do tego są sukowate, głupie, tępe i beznadziejne. I zawsze, ale to zawsze puste. Zwłaszcza te z obfitym biustem – wtedy doskonale wiadomo, że karierę to ona zrobiła przez łóżko, nawet nie potrzeba większej ilości informacji.

3. Wybij się na czymś.

Czy śpiewasz, czy jesteś architektem czy po prostu ładnie wyglądasz i pachniesz to nie ma żadnego znaczenia. Bo jeśli spełnisz wszystkie te punkty to i tak nikt nawet o tym nie wspomni. Ważne, że raz pokażą cie w telewizji – tyle naprawdę wystarczy.

4. Musisz być pewna siebie.

To, że będziesz atrakcyjną kobietą z dużym biustem nie wystarczy, musisz nie bać się go pokazać. Musisz wiedzieć jak być seksowną i to wykorzystywać, ale również musisz znać wszystkie swoje pozostałe cechy. I mów o nich. Jesteś w czymś dobra? Przyznaj się publicznie do tego. Tłum czeka tylko by uświadomić ci, że jesteś w błędzie.

5. Musisz być szczera.

Mów wprost to co myślisz. Najlepiej jak powiesz, że robisz wszystko to co robisz dla kasy. Wszyscy wiedzą, że wszyscy tak robią ale i tak tobie dostanie się bardziej, bo jesteś uczciwa. A przecież wszyscy także wiedzą, że szczerość i uczciwość to wada, nawet w szkole o tym uczą.

6. Ironizuj.

Masz cycki więc i tak nikt nie wychwyci twojej ironii, wszyscy będą myśleć, że naprawdę jesteś aż tak głupia. Powiedz coś mega kontrowersyjnego ironicznie i czekaj aż wszyscy w to uwierzą i będą przy każdej możliwej okazji powtarzać. Takie rzeczy zawsze podgrzewają atmosferę i pozwalają zostać znienawidzoną jeszcze bardziej.

Voilà! Właśnie zostałaś znienawidzona przez tysiące internetowych hejterów. Zupełnie jak ostatnio Luxuria Astaroth. Zadowolona?