Tylko cycków żal

To smutny dzień dla wszystkich mężczyzn. Bo można było jej nie lubić, nie być fanem jej aktorstwa. Nawet mogła się zwyczajnie nie podobać, ale gdy w grę wchodzą piersi, to żarty się kończą.

W zasadzie mógłbym odnieść się do samego faktu o którym jest mowa, czyli do usunięcia przez Angelinę Jolie piersi, ale w gruncie rzeczy, ani ze mnie kobieta, ani posiadacz piersi więc nie bardzo mnie ten temat dotyczy. Nie mam też specjalnej wiedzy na ten temat, stąd nie wiem, czy zrobiła dobrze czy źle.

Wiem natomiast, że wiedzą to Internetowi Specjaliści ds. Cudzej Rzyci. Nagle wszyscy mają wystarczającą wiedzę medyczną, żeby stwierdzić, że to dobry albo zły krok. Widocznie tylko ze mnie jest tak głupi ignorant.

UWAGA! Bardzo kontrowersyjny pomysł! Ciekawi mnie, co by się stało, gdyby tak wszyscy ludzie na świecie przestali innym mówić co i jak mają robić i każdy mógłby żyć po swojemu? Gdyby okazało się, że każdy sposób na życie (a nie tylko ten mój) jest dobry o ile nie szkodzi innym? Szalona myśl!

Wracając do cycków, a niech sobie obcina. Nawet jeśli mi się to nie podoba, no bo zawsze to para fajnych piersi mniej, to nic mi do tego. Jej cyrk, jej małpy. Natomiast bardzo dobrym pomysłem było publiczne obwieszczenie – bo doprowadziło to do dyskusji a co za tym idzie, do zwiększenia świadomości ludzi (przynajmniej niektórych). Może nawet ja zaraz zagłębię się w ten temat, bo choć nauczyłem się nowego słówka (mastektomia), to dalej jestem zielony w tym temacie.

Człeku Drogi, zamiast więc oceniać czy to dobrze, czy źle, chodź ze mną do biblioteki i dowiedzmy się czegoś więcej. Niech chociaż wiedza wynagrodzi nam brak tego obiektu westchnień.

photo credit: bigdmia via photopin cc