Nowe Męskie Pisanie

A mówią, że to kobieta zmienną jest.

Jak widzicie, zmieniłem szablon bloga. Wybaczcie mi moje niezdecydowanie, mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaicie. Nie da się ukryć, że przychyliłem się do kominkowej koncepcji blogocentrycznej, czyli wszystko na blogu. Umieszczam treści w różnych mediach społecznościowych, ale plan jest taki byście mogli mieć dostęp do wszystkich gdy wejdziecie na bloga. Ostatnie zabawy Marka na fejsbuku zmusiły chyba wszystkich do przemyślenia swojej strategii. Niniejszym i ja to uczyniłem.

Szablon wymaga jeszcze poprawek, ale wielkich zmian nie powinno być. Na dole głównej szpalty macie slidery z najnowszymi postami z każdej kategorii a w prawym menu, oprócz aktualności z mediów społecznościowych i najczęściej komentowanych postów są jeszcze po trzy losowe posty z każdej kategorii. Niestety, jeszcze nie wszystkie teksty mają poprawnie ustawione zdjęcia, ale z biegiem czasu je poustawiam. Całość oczywiście jest responsywna, więc można mnie czytać na urządzeniach mobilnych bez strachu, że jakieś menu wyskoczy i wypadnie ze smartfona.

Mam nadzieję, że to ostatni darmowy szablon, który ustawiłem na Męskim Pisaniu. Następny powinien być już kupny bo z darmowych naprawdę trudno jest cokolwiek sklecić. Będę jeszcze majstrował przy czcionkach także czasem się nie przestraszcie, gdyby coś było za małe lub za duże.. Jak zauważycie jakieś babole to piszcie w komentarzach.