Jak skutecznie popełnić samobójstwo

Jak skutecznie i bezboleśnie popełnić samobójstwo?

Nie wiem nic o twoim życiu i twoich problemach. Nie mam zielonego pojęcia z jakimi sytuacjami musisz się mierzyć w swoim życiu. Nie potrafię sobie wyobrazić jak trudne muszą być twoje problemy, skoro cie tu przywiały. Mogę się jedynie domyślać, że nie widzisz dla siebie innego wyjścia jak samobójstwo. Nie zamierzam cie oceniać, chcę jednak żebyś wiedział o jednym.

Nie jesteś sam.

Może ci się to wydawać bzdurą, kłamstwem czy oszustwem, ale naprawdę jest jeszcze kilka osób na tym świecie, którym na tobie zależy. Mi zależy. Wiem, nie znam cie, nic o tobie nie wiem, ale nie zmienia to faktu, że mi zależy na tym, byś po prostu został. Wierzę, że każda osoba poznana na naszej drodze przynosi wartość dodatnią, każda nas wzbogaca. Jestem pewien, że i ty wzbogaciłeś w pewien sposób osoby, które spotkałeś na swojej drodze, nawet jeśli tego teraz nie dostrzegasz. Jestem również pewien, że masz potencjał by wzbogacić kolejne.

Nie tylko mi zależy na tym, żebyś był. Jest nas więcej i chcielibyśmy ci pomóc. Jeśli nie widzisz wyjścia ze swojej sytuacji, zadzwoń proszę pod jeden z poniższych numerów. Tam czekają na ciebie ludzie, chętni by pomóc ci w twoich problemach i znaleźć jakieś wyjście z kłopotów.

116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”
800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej.

Zadzwoń i po prostu bądź. Bo najlepsze ciągle na ciebie czeka.