Odkrywaj to, co niezwykłe razem z marką Guinness!

Jest kilka takich cech, które definiują mężczyznę. To właśnie te cechy świadczą o jego wyjątkowości i sprawiają, że jest niezwykły.

#wyobraźnia

W pośpiechu wsiadasz do samochodu, pędzisz na złamanie karku nerwowo spoglądając na nawigację. Jeszcze zdążę, muszę zdążyć. Skrzyżowanie na żółtym, jedno, drugie, trzecie. Docierasz na miejsce. Pogoda jakby się umówiła z Losem, który chcąc ci dokopać za te wszystkie jedzone w ukryciu czekoladki, jest teraz absolutnie przeciwko tobie i rzęsistym deszczem zacina złośliwie po twoich świeżo wyprostowanych włosach.

Zamknięte.

Jedyna wypożyczalnia kostiumów w mieście i akurat dzisiaj zamknęli wcześniej. A do imprezy ledwie dwie godziny. No świetnie.

Dzwonisz więc zrezygnowana do swojej połówki. Nie chcesz być tym posłańcem bo wiesz, że luby bardzo bardzo nalegał na przebierane klimaty, ale nie masz wyjścia – dziś się nie pobawicie i lepiej żeby on to wiedział zanim zacznie przygotowania.

Nic się nie martw, przyjeżdżaj do mnie, coś wykombinujemy – słyszysz w słuchawce. Jedziesz więc. Gdy docierasz na miejsce, twój humor jest paskudny. Ale nie trwa to długo.

Brak kostiumów, skarbie, to nie problem. Nie przejmuj się i ubieraj moje spodnie. Patrzysz na niego ze zdziwieniem. Jego spodnie. Jakieś pół metra dłuższe niż twoje nogi. Co jest grane?

Ty jesteś Ice Cube, ja Dr. DRE. Dam ci jeszcze moją starą bluzę i lecimy, nie ma co zwlekać, yo!

#perfekcja

Przyjechał po ciebie 10 minut przed czasem – widziałaś go doskonale przez okno – ale nie ponaglał cie smsami, cierpliwie czekając. Gdy wyszłaś z klatki, on wyszedł z auta żeby cie powitać, wręczyć malutki bukiecik i otworzyć ci drzwi od samochodu. Całując go w policzek poczułaś swoje ulubione męskie perfumy.

Zawiózł cie do twojej ulubionej włoskiej restauracji na mieście. Na pytanie skąd wiedziałeś tylko się uśmiechnął. Wybrał wino, zamówiliście jedzenie, przez cały czas rozmawiając i doskonale się bawiąc. Drogę powrotną pokonaliście długim ale bardzo przyjemnym spacerem. Opowiadał ci o swojej pracy i dopytywał o twoje zainteresowania. Gdy zrobiło ci się nieco chłodniej, okrył cie swoim płaszczem.

Pod twoim domem pocałował cie namiętnie, ale nie pchał się nachalnie do twojego domu, zostawiając ci zarówno wtedy jak i przez cały wieczór mnóstwo swobody. Podziękował za miłe spotkanie i obiecał zadzwonić. Gdy dotarł już do domu dał znać smsem, życząc przy okazji dobrej nocy i słodkich snów.

Wieczór był perfekcyjny.

#pasja

Oboje doskonale wiecie, że nigdy nie będzie zawodowcem. Wiecie też, że to tylko gra, miłe spędzenie kilku godzin wspólnie z przyjaciółmi. Ale doskonale wiesz o tym, że on traktuje to śmiertelnie poważnie. Każdy kolejny mecz, każdy kolejny rzut do kosza, każdy wsad i każda zbiórka to dla niego święto. Nie ma weekendu bez odrobiny ruchu pod koszem. Choćby miał być sam, choćby trwało to tylko chwilę, to musi to robić.

Nie do końca nawet rozumiesz co jest w tym takiego fajnego, ale podskórnie wyczuwasz, że te jego mecze to coś niezwykłego. Dla innych, dla jego znajomych to może jest jedynie okazja do spotkania, do pogadania po meczu, ale nie dla niego. Dla niego to dużo więcej. I lubisz to w nim.

Nie ten sport, nie to, że dzięki grze jest wysportowany i dobrze zbudowany. Ale widząc to oddanie w jego oczach, pasję w tym co robi, nie możesz go nie podziwiać.

I podziwiasz.

#odkrywaj to co niezwykłe

Spośród ponad 6 miliardów ludzi na ziemi, około połowy to faceci. Są zarówno ci kiepscy, jak i ci fajni. To, co odróżnia jednych od drugich, to co sprawia, że niektórych nazywasz niesamowitymi, nietuzinkowymi czy niezwykłymi to zasługa trzech cech: wyobraźni, perfekcji i pasji. Te trzy cechy sprawiają, że drugiego takiego jak twój luby nie ma i nie będzie.

Mężczyzna pełen pasji będzie dla ciebie symbolem oddania i poświęcenia się. Znakiem, że te wszystkie wyrzeczenia związane z pasją są niczym w porównaniu do satysfakcji z niej wynikającej. Facet pełen perfekcji będzie dbał o najdrobniejsze detale doskonale wiedząc, że jest ogromna różnica między czerwonym a burgundowym a ten drugi nie pasuje ci do twoich butów. Mężczyzna pełen wyobraźni sprawi, że każde spotkanie z nim będzie wyjątkowe i niezapomniane a nuda będzie pojęciem równie abstrakcyjnym jak homomorfizm grup.

A odkrywanie tych cech w swoim ukochanym to podróż równie niesamowita jak same cechy.

#konkurs

Jest mi niezmiernie miło poinformować cie, że Guinness organizuje bardzo fajny konkurs z jeszcze fajniejszymi nagrodami. O co chodzi?

Co można wygrać?

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na specjalną aplikację na Facebooku, która znajduje się pod tym linkiem, nagrać zgodnie z zamieszczonymi tam wskazówkami filmik i dodać go do aplikacji. 60 sekund pomysłowego materiału a można wygrać bardzo fajne nagrody – brzmi jak bułka z masłem. Poniżej macie dwa filmiki, którymi możecie się zainspirować:

Konkurs już się rozpoczął i potrwa do 15 listopada. Nie potrzebujecie profesjonalnego sprzętu czy specjalistycznych umiejętności – w dzisiejszych czasach każdy telefon ma kamerę. Liczy się pomysłowość, więc każdy kto tylko ukończył 18 lat ma szansę na wygraną.

Wpis jest wynikiem współpracy z marką Guinness.