Idealna kobieta

Dowód na to, że da się o idealnej kobiecie w trzech zdaniach. I wbrew pozorom nie ma nic o cyckach.

Zakładałem podsłuchy zanim to stało się modne. Jakiś czas temu wrzuciłem na mój profil na Instagramie zdjęcie z podpisem mówiącym, że zbieram materiały na wpis dla was. To jeszcze nie jest ten wpis, ten jest trochę przy okazji, bo podczas tamtego spotkania i podczas spotkania dzień później z kolejnymi przyjaciółmi, żeby nie targać ze sobą notatników, po prostu nagrałem obie rozmowy. I tak sobie dzisiaj ich trochę posłuchałem i zrobiłem notatki, ale przy okazji wpadł mi do głowy inny temat.

Temat w zasadzie na trzy zdania, choć mogłoby się wydawać, że o idealnej kobiecie można bez końca, ale podczas przesłuchiwania moich taśm prawdy zwróciłem na pewien moment rozmowy, gdy facetów było trzech i wszyscy przyznaliśmy sobie nawzajem rację co do jednej cechy, którą powinna mieć kobieta. To w sumie taka wypowiedź jeszcze-nie-trzydziestolatków, trochę już doświadczonych i nieco już znużonych niektórymi typami lasek. Otóż wyobraźcie sobie, że jest taka jedna cecha, którą chyba każdy facet chciałby widzieć w swojej wybrance. Idealna kobieta musi umieć przejąć inicjatywę. To takie banalne i oklepane hasło, ale takie prawdziwe i banalne również w wykonaniu. Cała reszta jest drugorzędna, no, może nie licząc wspólnych tematów do rozmów.

Musisz wiedzieć czego chcesz, a wtedy będziesz łakomym kąskiem dla facetów. Jak się ogarniesz i będziesz wiedziała czego chcesz, to łatwo przyjdzie ci przejmowanie inicjatywy. I zabrzmi to może jak jakaś rada od dziadka, ale wydaje mi się, że właśnie na tym polega życie – chcę czegoś i dążę, by to mieć, czy przeżyć. Simple as that.

I ta rozmowa przyniosła też kolejną myśl, że tak naprawdę, wszystko zależy od ciebie. Zanim więc zaczniesz poszukiwania swojego wybranka, warto najpierw rozgryźć samą siebie i swoje własne potrzeby. Bo nie wiem czego chcę, ale wiem czego nie chcę, bywa czasem urocze, ale na dłuższą metę jest tylko męką. Nic tak nie wkurza facetów jak twoje a może jednak wybiorę co innego. Dlatego jak chcesz zrobić świetne wrażenie na jakimś gościu, to najpierw zastanów się kim jesteś, gdzie idziesz i co chcesz zrobić. I dopiero jak już sobie odpowiesz na te pytania, daj wybrankowi znać. Zobaczysz, życie jest wtedy dużo prostsze.

photo credit: manos_simonides via photopin cc