5 błędów twojego faceta, dzięki którym możesz być wyjątkowa

Faceci popełniają błędy, ale dzięki nim możesz być wyjątkowa.

Mówią, że facet też człowiek. Z pewnością nic co ludzkie nie jest facetowi obce, zwłaszcza jeśli chodzi o popełnianie błędów. Każdy kto facetem jest, był lub bywa wie, że o błąd nietrudno. Szczególnie o błąd wobec swojej ukochanej. Życie w związku to stąpanie po nigdy nie kończącym się polu minowym i nie możliwe jest przejście po nim, bez straty co najmniej jednej nogi. Są takie błędy, które mimo, że są oczywiste, to i tak zawsze je popełniamy. Oczywiście, później bardzo żałując.

Kochanie, wiesz jaki mamy dzisiaj dzień?

Klasyka gatunku. Zasuwasz dzień i noc, ledwie mogąc znaleźć chwilę dla siebie, dni uciekają jak szalone i tyle rzeczy dzieje się wokół ciebie i twojego życia, ale spróbuj gościu tylko zapomnieć o miesięcznicy, rocznicy, urodzinach czy innych imieninach. Czasoprzestrzeń nagle się zagina, sam czas staje w miejscu, w tle słychać dramatyczną muzykę, a grawitacja robi wszystko, by garnki i patelnie dobrze i boleśnie cie trafiały.

Skarbie, ale ona ma rację

Wieczorne spotkanie w gronie znajomych. Jest piwko, są paluszki. Są też burzliwe dyskusje. Koty lepsze od psów, Penelope ładniejsza od Salmy, moja partia mojsza niż twoja. I wtedy ty, zupełnie nieświadomie, jakbyś wyłączył mózg albo przestał kontaktować mówisz, że twoja dziewczyna nie ma racji, że rację ma ten z którym dyskutuje. Zalega cisza, wiatr przestaje wiać, gdzieś w oddali wyje dziki zwierz.

W tej sukience wyglądasz grubo

Jedno ze zdań niewybaczalnych. Choćby nie wiem jak źle wyglądała, choćby przypominała ci worek ziemniaków albo dziewięć i pół nieszczęścia, nigdy, przenigdy nie mów prawdy. Protokół dyplomatyczny w tym wypadku sugeruje, by delikatnie zasugerować, że jednak bardziej wam się podobała ta sukienka w kwiatki, choć w tej też może być.

Ta Zośka, to ma fajny tyłek

Na ślubnym kobiercu obiecujesz jej miłość, wierność i uczciwość małżeńską, ale nie bez powodu nie wspomina się nic o szczerości. Dziwnym trafem większość kobiet nie lubi słuchać o zaletach innych samic. Zwłaszcza tych, z którymi miałeś już jakąś przeszłość.

 I jak?

Siedzisz sobie spokojnie w fotelu, wciągasz kolejny mecz reprezentacji i nagle wchodzi ona. Czujesz jej wzrok na sobie, jej intensywne spojrzenie jest niemal namacalne, nawet pomimo tego, że siedzisz do niej tyłem. I potem wyrzucasz z siebie, pozornie niewinne, co jak? Potem dopytujesz jeszcze kilka razy zupełnie nie zauważając krótszych włosów, nowej sukienki albo odświeżonych paznokci. W odpowiedzi na swoje pytania, jedyne co słyszysz to dźwięk zatrzaskującej się waginy.

Jak być wyjątkową?

Zdecydowana większość kobiet w takich sytuacjach zareaguje w bardzo podobny sposób, więc daje to pole do popisu do bycia wyjątkową. Wystarczy w takich sytuacjach się nie denerwować i już będziecie inne niż wszystkie. Bo przecież żaden z tych błędów nie jest specjalnie poważny, prawda?

photo credit: alexdecarvalho via photopin cc