Na Walentynki on spodziewa się seksu. Ona niekoniecznie

Za chwilę ulubione święto singli – Walentynki. Wiesz co będzie najlepszym prezentem według twojego misiaczka?

Nigdy nie byłem szczególnym fanem Walentynek, ale zawsze byłem świadomy wagi tego święta dla niektórych. W końcu to ma być święto miłości, a tą trzeba przecież celebrować. No i pochwalić się na Insta swoim lubym, prawda?

Ciekawą ankietę z tej okazji przeprowadził kiedyś serwis Luvze. Otóż zapytali oni 1000 amerykanów czy powinni w ten szczególny dzień spodziewać się seksu, oraz jeśli tak, to czy miałby być on lepszy, bardziej wyjątkowy niż zwykle, czy jednak normalny, codzienny. W sumie, 36% ludzi oczekiwało lepszego seksu niż zwykle, a 27% oczekiwało zwykłego stosunku. 37% respondentów nie oczekiwało seksu wcale. To co jednak jest najciekawsze, ukryło się w danych pogrupowanych po płci.

Blisko połowa mężczyzn (47%) oczekiwało lepszego seksu niż zwykle, a tylko 30% nie oczekiwało go wcale. To zupełnie odwrotnie niż u kobiet, gdzie 47% odpowiadających nie oczekiwało seksu wcale, a zaledwie 23% oczekiwało lepszego stosunku niż normalnie.

To oczywiście tylko zwykła ankieta i nie można jej brać mocno do siebie, ale warto mieć ją na uwadze, gdy mamy jakieś oczekiwania wobec drugiej strony. Warto wtedy pamiętać, że druga strona nie czyta nam w myślach, mając często inny punkt widzenia. Wystarczy ze sobą rozmawiać i komunikować swoje pragnienia.

Albo można nie rozmawiać i dziwić się, że się misiaczek nie domyślił.