O kobietach, które lecą na kasę

 

Bo jak kobieta leci tylko na furę, skórę i komórę to jest do niczego. Tak samo facet, który patrzy tylko na tyłek i cycki. A narzekają najczęściej ci, którzy nie mają jednego albo drugiego.

Do wpisu zainspirował mnie Kondux i filmik który komentował. Możecie go obejrzeć poniżej:

Nie będę się co prawda odnosił do tekstu Konduxa, ale uważam, że warto wspominać swoje inspiracje, zwłaszcza jeśli są ludźmi. ;)

Wracając do tematu, to zamierzam dziś zmierzyć się z dwoma, jakże popularnymi, stereotypami.

Laski lecą na kasę

I tak i nie. No wiadomo, stereotypy nie biorą się znikąd, najczęściej ktoś doświadczył takiego zachowania. Zdarzają się takie, trochę takie i nie takie. Są takie, które się z tym nie krępują i są takie, które na samo wspomnienie przygrzmocą ci torebką. Czasem też zdarzą się takie, których to nie rusza. I ja chciałbym, żebyś ty taka była. Nie zmuszę cię, to jasne, ale marzy mi się świat, w którym moja opinia na twój temat nie będzie miała dla ciebie żadnego znaczenia – innymi słowy będziesz wiedziała ile jesteś warta.

Generalnie chodzi mi o to, że to nie ma znaczenia czy lecisz na kasę. Jeśli lecisz, to leć. Związek pomiędzy dwojgiem ludzi (w domyśle dorosłych) jest związkiem pomiędzy nimi. Koniec. Kropka. Jeśli druga strona jest świadoma, że jesteś z nią dla kasy to układ jest czyściutki jak stół Durczoka po aferce. To wasza sprawa na czym opieracie swój związek. Whatever floats your boat.

Podobnie sprawa ma się z męciznami, bowiem mówi się, że

Facetów interesują tylko cycate lachony

Oczywiście, tak się mówi tylko wśród kobiet. I jest tyle samo w tym prawdy co w powiedzeniu, że laski lecą na kasę. No tak, niektórzy faceci lubią cycate lachony. Lubią ździry z boskimi tyłkami i suki z talią osy. Inni nie lubią. Tylko co ciebie to obchodzi? Po kiego grzyba wciskasz się między wódkę a zakąskę i pleciesz te bzdury? Nawet jeśli ta laska leci tylko na kasę, to mówisz to tylko dlatego, że jej nie masz. Jeśli mówisz, że Ten Kretyn poleciał na Tę Kurwę w spódniczce, która mogłaby być majtkami, tylko dlatego, że Ta Kurwa miała wielkie bimbałki to robisz to tylko dlatego, że ty ich nie masz i Ten Kretyn nie poleciał na ciebie.

Powinniście się cieszyć, jeśli wasze upatrzone i niedoszłe zdobycze miłosne poleciały na krytykowany przez was model partnera. Bo skoro go tak mocno krytykujecie, to nie chcecie by wasza druga połówka widziała w was tylko to. A skoro poleciały na kogoś innego, to nie poleciały na was i nie jesteście na nich skazani. Nic tylko się cieszyć.

A jeśli się nie cieszycie, to po prostu idźcie zarobić albo zróbcie sobie cycki. I skończcie narzekać. Ich związek – ich sprawa. Jeśli przystojny i bogaty Don Alfredo ma ochotę na Cycatą Tereskę, a widok jego skórzanego portfela zrasza ją wilgocią to nie potrzeba między nimi twojej opinii. Oni są szczęśliwi. Ty nie. Handluj z tym.

Źródło zdjęcia: sxc.hu